Specjaliści, którym możesz zaufać

 
 

 

 

W naszej przychodni stomatologicznej pacjenci mają możliwość skorzystania z leczenia przy pomocy lasera hydrofotonowego i diodowego Waterlase.  Jest on przełomowym urządzeniem w dentystycznej laserowej technice optycznej i umożliwia wykonanie niemal wszystkich procedur dentystycznych na tkankach miękkich i twardych w obrębie jamy ustnej. Jest to jedyny tego rodzaju laser dentystyczny na świecie. Dzięki jego właściwościom wiele procedur dentystycznych, które przy zastosowaniu metod tradycyjnych wymagają znieczulenia, można przeprowadzić bezboleśnie, bez konieczności stosowania środków znieczulających. Jest to szczególnie istotne u osób z  przeciwwskazaniem do stosowania środków znieczulających,  alergików, osób obawiających się znieczuleń oraz u dzieci.

 

W procedurach dotyczących tkanek twardych w obrębie jamy ustnej laser ma zastosowanie w:

- leczeniu próchnicy bez wytwarzania niekorzystnego efektu termicznego oraz mikropęknięć występujących wskutek wibracji wierteł

- osteoplastyki, osteotomii, apikoektomii

- kiretażu laserowego, wydłużania koron, preparacji powierzchni zębów do założenia licówek, o zdecydowanie zwiększonej powierzchni retencyjnej.

Rewolucyjna metoda Endolase RFT™ ustanawia nowe standardy leczenia endodontycznego. Dzięki zastosowaniu nowych końcówek EndoTips™, emitujących energię promieniowo, liczba wysoce opornych bakterii Enterococcus faecalis zostaje zredukowana o 99,7%. Wymagany czas to zaledwie 2-3 minuty, w porównaniu z czasem 20-30 minut w metodzie konwencjonalnej. Dzięki temu powierzchnia kanałów zębowych jest czysta, a kanaliki zębinowe otwarte.

Polityka prywatności | Created by WDS

Leczenie laserem