Specjaliści, którym możesz zaufać

 
 

Jesteśmy dla Ciebie!

 

Priorytetem dla przychodni stomatologicznej Dental Clinic jest realizowanie planów pacjentów. Możecie liczyć na naszą rzetelną radę i solidną wiedzę z zakresu różnych dyscyplin stomatologii, które pomoże Wam spełnić marzenia i osiągnąć zamierzone cele.

 

Jesteśmy uczciwi!

 

Uczciwie, z szacunkiem – w taki sposób odnosimy się do naszych pacjentów. Nawiązujemy przejrzyste relacje, dotrzymujemy słowa i realizujemy obietnice.

 

Jesteśmy przyjaźni!

 

W naszym gabinecie zawsze możecie liczyć na uśmiech lekarza stomatologa, implantologa. Wierzymy, że uśmiech ma wielką moc i czyni świat lepszym.

 

Możesz nam zaufać!

 

Stomatologia jest naszą pracą i pasją, a w naszych gabinetach przyjmują lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii. Możemy pochwalić się posiadaniem certyfikatu jakości ISO 9001, a także tym – że jako jedyna przychodnia stomatologiczna w regionie – należymy Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz prestiżowej grupy Implant Masters Poland. Do tego ostatniego stowarzyszenia należy elitarne grono doświadczonych implantologów, którzy jako pierwsi i jedyni w Polsce ukończyli magisterskie studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

 

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO PIĄTKU w godzinach od 9 do 20

Dental Clinic w Zamościu – nasza misja