Specjaliści, którym możesz zaufać

 
 

 

 

Oferta Dental Clinic z Zamościa obejmuje leczenie stomatologiczne i implantologiczne. Specjalizujemy się ponadto w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu.

 

Nasza przychodnia stomatologiczna funkcjonuje od 1992 roku, a od samego początku działalności najważniejszym celem jest dla świadczenie usług stomatologicznych na wysokim poziomie. Nasz zespół tworzą wysoce wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, specjalizujący się w różnych dyscyplinach: stomatologii ogólnej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce. Systematycznie uczestniczą oni w kursach i kongresach w Polsce oraz za granicą (Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania, Szwecja, Włochy i USA).

 

Łącząc indywidualne podejście do każdego pacjenta z ogromną wiedzą z zakresu różnych dyscyplin stomatologicznych, opracujemy bezpieczny i skuteczny plan leczenia. Do wszystkich problemów naszych pacjentów podchodzimy z należytą starannością, zapewniamy komfort i bezbolesność metod leczenia. Nasza klinika dentystyczna jest otwarta od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09.00 do 20.00.

Przychodnia stomatologiczna w Zamościu – o nas