Systemy implantologiczne

Implanty zębowe - dlaczego różnią się ceną?


W naszym cenniku znajdują się implanty o rożnych cenach. Poznaj różnice!

Grupa implantów klasy Basic - cena 2500 PLN

 

Implanty klasy Basic są alternatywą dla implantów produkowanych przez najbardziej znanych światowych producentów. Jest to  propozycja dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem oraz nie akceptują wyjmowanych protez. Ich zastosowanie pozwala na estetyczną i funkcjonalną odbudowę zębów. W Dental Clinic wykorzystujemy implanty koreańskiej firmy Dentium oraz francuskiej Global. Wraz z porcelanowymi uzupełnieniami protetycznymi (koronami, mostami) objęte są 5 letnią gwarancją. 

 

Grupa implantów klasy Optimum - cena 2800 PLN

 

Implanty klasy optimum są wykorzystywane przez stomatologów od 20 lat i cieszą się wysokim uznaniem. W naszej przychodni w tej klasie stosujemy implanty Xive S, Ankylos Cx, Mis oraz Astra. W większości przypadków są optymalnym rozwiązaniem pozwalającym na odbudowę pięknego uśmiechu. Implanty z tej grupy objęte są 10 letnią gwarancją na trwałość integracji.   

Grupa implantów klasy Optimum X - cena 3200 PLN

 

Implanty klasy Optimum X to systemy implantologiczne wysokiej jakości. Innowacyjna budowa pozwala na ich stosowanie w trudnych warunkach anatomicznych. W wielu wypadkach pozwalają uniknąć dodatkowych zabiegów oraz kosztów związanych z koniecznością odbudowy kości. Implanty tej klasy objęte są 10 letnią gwarancją na trwałość integracji. W Dental Clinic stosujemy implanty Straumann SLA oraz Astra Profile EV. 

Grupa implantów klasy Premium - cena 3500 PLN 


Wysoka cena tej grupy implantów wynika z najwyższej jakości. Niemal w 100% przypadków implanty klasy Premium służą pacjentom do końca życia. Stosuje się je w najbardziej skomplikowanych sytuacjach anatomicznych. Dzięki aktywnej powierzchni implant integruje się z naturalną kością pacjenta w sposób nieosiągalny dla innych systemów. Posiadają 15 letnią międzynarodową gwarancję użytkowania. W Dental Clinic stosujemy implanty Straumann SLActiv oraz Nobel Activ. 

Witold Kuroczko - implantolog