To nas

wyróżnia

Dental Clinic - implanty i stomatologia estetyczna

Oferta Dental Clinic z Zamościa obejmuje leczenie stomatologiczne i implantologiczne. Specjalizujemy się w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu.

 

Świadczymy bezbolesne usługi stomatologiczne, udzielamy gwarancji na realizowane procedury.

 

Nasza przychodnia stomatologiczna funkcjonuje od 1992 roku. Od początku działalności najważniejszym celem jest dla nas świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym możliwym poziomie. Zapewniamy pełną dyskrecję, nawiązujemy przyjazne relacje, dotrzymujemy słowa i realizujemy obietnice. 

 

Nasz zespół tworzą wysoce wykwalifikowani stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Kształcimy się w renomowanych ośrodkach w kraju i zagranicą. Posiadamy dyplomy szkół z Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA.

To nas wyróżnia!

  • Bezbolesne usługi stomatologiczne. Zarówno leczenie zębów jak i zabiegi chirurgiczne
  • Niwelujemy strach i ból,  stosując gaz rozweselający w leczeniu dorosłych i dzieci oraz sedację dożylną w chirurgii. Oferujemy asystę anestezjologa w wymagających zabiegach chirurgicznych. Posiadamy wspomagane komputerowo systemy do znieczuleń The Wand, Quick Sleeper, Dentapen.
  • Gwarancja na wykonane usługi: 10 lat na integracje implantów, 5 lat na porcelanowe mosty i korony, 2 lata na wypełnienia kompozytowe
  • Stosujemy najnowsze dostępne technologie. Sprawdź nasz sprzęt w tym miejscu! 
  • Stosujemy sprawdzone i renomowane materiały, w tym: amerykańskiej firmy Herculite, włoskiej firmy Enamel, oraz japońskiej firmy GC.
  • Wykorzystujemy najlepsze i najnowocześniejsze systemy implantologiczne w grupie premium i optimum - Astra EV, Strauman SLActive, Nobel Activ, Ankylos, Xive, MIS v-3
  • Posiadamy duży parking, wygodną i obszerną poczekalnię, opiekę asysty pacjenta

Zobacz film o przychodni