Ortodonta Zamość

Leczenie ortodontyczne


W naszej przychodni stomatologicznej oferujemy koordynację procesu leczenia ortodontycznego u dorosłych pacjentów. 

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne pozwala na uzyskanie pięknego i równego uśmiechu. Tradycyjnie uważa się, że aparat na zęby zarezerwowany jest dla dzieci i nastolatków. Jest to podejście niewłaściwie. Bardzo często interwencja ortodonty jest konieczna u dorosłych pacjentów.

 

Dzieje się tak, kiedy aparat ortodontyczny  jest wstępem do kompleksowej odbudowy pięknego uśmiechu. W przypadku wstawienia implantów lub mostów protetycznych, należy wcześniej ustawić zęby pacjenta w optymalnej pozycji. Dlatego w procesie leczenia ortodontycznego kluczową rolę odgrywa współpraca protetyka oraz ortodonty.

 

Leczeniem ortodontycznym w naszej przychodni zajmuje się dr n. med. Marzena Pucek.  

Ortodonta Zamość - Marzena Pucek

W Dental Clinic w Zamościu współpracujemy z czołowymi ortodontami w regionie. Koordynujemy proces leczenia ortodontycznego od początku do końca. Uzyskane w ten sposób efekty pozwolą następnie protetykowi na osiągnięcie maksymalnego efektu leczenia protetycznego.


Wybierając leczenie w naszej przychodni pacjent ma pewność, że jego leczenie ortodontyczne, będzie zaplanowane w ramach współpracy ortodonty i protetyka. Zapraszamy na konsultację!

aparat ortodontyczny Zamość