Wybielanie zębów 


W naszej przychodni stomatologicznej oferujemy kilka metod profesjonalnego wybielania zębów

Zapewniamy, że tylko z pomocą profesjonalnego stomatologa możecie odzyskać naturalną biel zębów. Wszystkie produkty wybielające, które można zakupić bez recepty, nie pozwalają na osiągnięcie efektów porównywalnym z wybielaniem w przychodni stomatologicznej.

 

Skorzystanie z pomocy specjalistów daje też poczucie bezpieczeństwa oraz otwiera możliwość poddania się również innym zabiegom stomatologii estetycznej, mających na celu poprawę estetyki uśmiechu. 

wybielanie zębów Zamość

Wybielanie zębów lampą Prevdent 

Składa się z trzech etapów. Pierwszy polega na usunięciu głęboko osadzonych w zębach plam dzięki zastosowaniu zaawansowanej kombinacji środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu.

 

W drugim etapie dochodzi do procesu wybielania zębów podczas którego zmieszana piana aktywnego tlenu z nano-hydrosyapatytem wchodzi w strukturę szkliwa. Następuje wybielanie zębów i ponowne ich zmineralizowanie.

 

W ostatnim etapie dochodzi do dostarczenia szkliwu dawki nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnię zęba, czyniąc jest bielszymi, zdrowszymi i bez nadwrażliwości.

Nakładkowe wybielanie zębów

Metoda podlega na zastosowaniu specjalnego żelu wybielającego oraz nakładek. Nakładki wykonywane są w laboratorium protetycznym na podstawie wycisków żebów danego pacjenta. 

 

Metodę tą zaleca się ze względu na trwałość zabiegu, który utrzymuje się przez wiele lat bez konieczności powtarzania całej procedury. Nakładki z żelem zakłada się zwykle na noc przez około 7-14 dni. 

Wybielanie martwych zębów 

Zabieg polega na wprowadzeniu do ich wnętrza zębów preparatu wybielającego i zabezpieczenie ich opatrunkiem. Zabieg powtarza się dwa lub trzy razy.

 

W naszej praktyce stomatologicznej oferujemy również możliwość łączenia różnych metod wybielania zębów. Zastosowanie kilku technik wybielania zębów pozwala na uzyskanie lepszego efektu estetycznego.

Wybielanie zębów cena

Wybielanie zębów metodą nakładkową 1200 PLN

Wybielanie zębów metodą nakładkową z preparatem odczulającym 1600  PLN

Wybielanie lampą z odczulaniem 1600 PLN

Wybielanie martwego zęba - pierwsza wizyta 300 PLN, kolejna wizyta 150 PLN