Wybielanie zębów Zamość

Wybielanie zębów lampą i nakładkami


W naszej przychodni stomatologicznej oferujemy kilka metod profesjonalnego wybielania zębów

Zapewniamy, że tylko z pomocą profesjonalnego stomatologa możecie odzyskać naturalną biel zębów. Wszystkie produkty wybielające, które można zakupić bez recepty, nie pozwalają na osiągnięcie efektów porównywalnym z wybielaniem w przychodni stomatologicznej.


Skorzystanie z pomocy specjalistów daje też poczucie bezpieczeństwa oraz otwiera możliwość poddania się również innym zabiegom stomatologii estetycznej, mających na celu poprawę estetyki uśmiechu. 


Wybielanie zębów – stosowane metody


Wybielanie zębów z zastosowaniem metody Prevdent - procedura ta składa się z trzech etapów. Pierwszy polega na usunięciu głęboko osadzonych w zębach plam dzięki zastosowaniu zaawansowanej kombinacji środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu.


W drugim etapie dochodzi do procesu wybielania zębów podczas którego zmieszana piana aktywnego tlenu z nano-hydrosyapatytem wchodzi w strukturę szkliwa. Następuje wybielanie zębów i ponowne ich zmineralizowanie.


W ostatnim etapie dochodzi do dostarczenia szkliwu dawki nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnię zęba, czyniąc jest bielszymi, zdrowszymi i bez nadwrażliwości.


Wybielanie zębów z zastosowaniem lampy wybielającej (akceleratora) – na początku zabiegu zęby pokrywa się preparatem wybielającym, a następnie kieruje się na łuki zębowe światło lampy Beyond.


Ta metoda wybielania jest procedurą opatentowaną i naukowo zaawansowaną. Proces wybielania zębów z reguły ograniczony jest do jednej wizyty. W przypadku znacznych przebarwień lub na życzenie pacjenta zabieg można powtórzyć po 24 lub 48 godzinach.


Domowe wybielanie zębów – w tej metodzie wykorzystujemy specjalny żel wybielający nakładany na zęby przy zastosowaniu indywidualnych nakładek, wykonanych w laboratorium protetycznym na postawie wycisków zębów danego pacjenta.


Metodę tą zaleca się ze względu na trwałość zabiegu, który utrzymuje się przez wiele lat bez konieczności powtarzania całej procedury. Nakładki z żelem zakłada się zwykle na noc przez około 7-14 dni. 


Wybielanie pojedynczych, martwych zębów poprzez wprowadzenie do ich wnętrza preparatu wybielającego i zabezpieczenie ich opatrunkiem; zabieg ten powtarza 2–3 razy.


W naszej praktyce stomatologicznej oferujemy również możliwość łączenia różnych metod wybielania w przypadku pacjentów z uporczywymi przebarwieniami, których przyczyną z reguły są wrodzone lub nabyte wady rozwojowe szkliwa. Zastosowanie kilku technik wybielania pozwala na uzyskanie lepszego efektu estetycznego.


Wybielanie zębów cena: 


Wybielanie zębów metodą nakładkową  800 PLN

Wybielanie zębów metodą nakładkową z preparatem odczulającym  1000 PLN

Wybielanie zębów lampą bez odczulania  1200 PLN

Wybielanie zębów lampą z odczulaniem  1600 PLN

Wybielanie zęba martwego  pierwsza wizyta 250 PLN, kolejna wizyta 150 PLN