Specjaliści, którym możesz zaufać

 
 

Implanty zębowe

 

Każdy z nas może stanąć w obliczu konieczności rekonstrukcji swojego uzębienia. Nieszczęśliwe zdarzenie podczas uprawiania sportu, próchnica lub inne choroby mogą pozostawić braki w stanie naszego uśmiechu. W Dental Clinic posiadamy nowoczesne rozwiązanie tych problemów, jakim jest zabieg wszczepienia implantu stomatologicznego. Jest to obecnie najlepsze rozwiązanie w przypadku konieczności uzupełnienia braków zębowych. Dzięki zastosowaniu implantów produkowanych przez najlepszych producentów na świecie i przy użyciu najnowszych technologii umożliwiamy osiągnięcie znakomitych efektów.

 

Dzięki posiadanej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom wykonanie takich zabiegów jak: sterowana regeneracja kości czy regeneracja tkanek miękkich. Pozwala to na pomoc pacjentom nawet w bardzo trudnych przypadkach. Potwierdzają to liczne certyfikaty i dyplomy kilkudziesięciu kursów implantologicznych oraz przynależność do prestiżowych towarzystw.

 

Leczenie implantami stwarza możliwość odbudowy utraconych zębów w sposób zapewniający olbrzymi komfort. Zęby osadzone na implantach  są praktycznie identyczne z zębami własnymi oraz dają maksymalnie naturalne odczucie. Implanty to najbardziej korzystny sposób na zastąpienie zarówno pojedynczego zęba, kilku lub nawet wszystkich zębów.

 

Wszczepianie implantów zębowych w Dental Clinic

 

Zachęcamy do leczenia implantologicznego w przychodni dentystycznej Dental Clinic w Zamościu. Jest to miejsce, w którym praktyka i wiedza stomatologiczna zapewniają niezbędne podstawy do osiągnięcia sukcesu, jakim jest odbudowa pięknego uśmiechu.

 

Dental Clinic jest obecnie jedyną w województwie placówką, która pochwalić się może przynależnością do elitarnego stowarzyszenia skupiającego wybitnych specjalistów w dziedzinie implantologii. W jego skład wchodzi grupa doświadczonych implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie nad Menem.

 

Placówki znajdujące się w  stowarzyszeniu Implant Masters Poland gwarantują unikalny program opieki. Pacjent każdej z nich otrzyma pomoc w przypadku nagłej potrzeby wizyty na fotelu stomatologicznym poza miejscem zamieszkania. Wystarczy odnaleźć dowolną Praktykę Master na terenie kraju i podać nazwisko swojego stomatologa (członka Implant Masters Poland). W ten sposób w   pacjent  uzyska doraźną pomoc udzieloną przez innego Mastera.

 

Bez względu na  to, czy nasz pacjent jest na urlopie, czy w delegacji – program Assistance zapewnia komfort w trudnych sytuacjach i daje pewność profesjonalnej opieki na terenie całego kraju!

Leczenie implantologiczne w Dental Clinic w Zamościu przeprowadza lek. dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii Witold Kuroczko.

 

 

 

Sprawdź również: