Specjaliści, którym możesz zaufać

 
 

Lek. dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii

Witold Kuroczko (DDS, M.Sc.) 

 

 

 

Ukończyłem wydział lekarski, oddział stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Ukierunkowując swoje zainteresowania zawodowe na stomatologię odtwórczą, chirurgię i implantologię, odbyłem szereg staży klinicznych i kursów na uniwersytetach w Polsce i za granicą.

 

Uzyskałem w 1996 roku pierwszy stopień, a następnie w 2003 roku drugi stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej (DDS). W 2009 roku po ukończeniu Curiculum of Oral Implantology na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem rozpocząłem 2-letnie studia podyplomowe (magisterskie) - Master of Oral Implantology.

 

Po ukończeniu programu Master Courses in Implant Dentistry na uniwersytetach w Bernie, Los Angeles, NY, Londynie, Kopenhadze i Frankfurcie obroniłem w 2012 roku pracę dyplomową z zakresu implantologii na tymże uniwersytecie, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology (M.Sc.).

 

W obrębie moich zainteresowań stomatologicznych leżą głównie zabiegi regeneracyjne tkanki kostnej i dziąseł umożliwiające osiągnięcie efektu kosmetycznego w trudnych sytuacjach anatomicznych. Jeżeli macie państwo wątpliwości co do leczenia implantologicznego - chętnie podzielę się z państwem swoją wiedzą.

 

Zapraszam na konsultację dentystyczną w Zamościu, podczas której odpowiem na wszystkie pytania dotyczące możliwości leczenia w państwa indywidualnym przypadku. Zachęcam też do zapoznania się z informacjami na naszej stronie - jestem przekonany, że rozwieją wiele wątpliwości. Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług w Zamościu.